czwartek, 24 maja 2012

Life Ball - Wiedeń

Drogie Panie, po dłuższej przerwie znów zabieramy się do pisania! Dziś przedstawiamy Wam naszą fotorelację z Wiednia, a konkretnie z międzynarodowej imprezy zwanej "Life Ball". Dla tych z Was, które chciałyby się dowiedzieć więcej na temat tej inicjatywy, przedstawiamy krótką notkę. Pobyt w Wiedniu dostarczył nam wspaniałych wrażeń i modowych inspiracji!

LIFE BALL

Od 1993 odbywa się w Wiedniu charytatywny Life Ball. Life Ball ma miejsce w maju i jest  to największa w Europie impreza charytatywna wspierająca walkę z AIDS i niosąca pomoc chorym na AIDS. Jest to także największe w Austrii wydarzenie świata mody, odbywające się w wiedeńskim Ratuszu i przed nim. Najważniejszym punktem programu jest pokaz mody światowego formatu projektantów – odbywający się na zewnątrz, prezentowany przed 40.000 widzów przez top modelki i modeli, jak również przez międzynarodowej sławy prominentów. Następnie we wszystkich salach i dziedzińcach Ratusza mają miejsce różnorodne imprezy rozrywkowe: występy na żywo światowych gwiazd, przedstawienia, tańce i bogata oferta kulinarna. Life Ball ma aspiracje wystawnego i otwartego święta życia. Pełen radości życia Wiedeń tętni wówczas setkami, tysiącami ludzi przybywającymi z całego świata.
Bal w wiedeńskim ratuszu tradycyjnie odwiedzany jest także przez wielu przedstawicieli środowisk homoseksualnych, dla których jest on doskonałą platformą do zwrócenia uwagi na aktualne zagadnienia. Niezależnie czy w wydaniu homo czy hetero na imprezie dominują odważne stroje i… brak strojów. Młodzi i starsi, pary i grupy, a dominują kolory czerwieni i czerni, złota i brokatu. Fantastyczne, kolorowe fryzury i makijaże uzupełniają całość stylizacji.
Bierzmy z nich przykład i bądźmy odważni w wyrażaniu swoich opinii i odważni w obronie „inności”.

Lucy i Martyna - chłoniemy atmosferę Wiednia.


1 komentarz:

  1. O Lucia! Na jednym zdjęciu, myślałam,że dałaś się przebrać!:)

    Pozdrawiam,
    Misia

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze :)